Zobacz jak Cię kroją markety!

Zobacz jak Cię kroją markety!

User Photo
Markus

2 years
2,816 Views
Share
Want to watch this again later?
Sign in to add this video to a playlist. Login
0 1
Category:
Description:
Markety korzystają z dominującej pozycji na rynku i gnębią polskich producentów oraz wyciskają pieniądze od konsumentów - ich marże na warzywach i owocach są bowiem bardzo wysokie!

Markety korzystają z nieudolności polskich służb handlowych i sanitarnych, dziurawych bądź korzystnych dla wielkich sieci przepisów.

Rodzinne gospodarstwa rolne? Jesteśmy odcięci od rynku! Markety dyktują swoje warunki i robią co chcą. Producenci warzyw oraz sadownicy utracili możliwość sprzedaży na chłonny rosyjski rynek. My nie możemy tam eksportować i budować polskiego PKB. Rosjanie sprzedają nam rosyjski węgiel na ogromną skalę. Podatnicy zaś dotują nierentowne polskie kopalnie.. Kpina !!

Jak tak dalej pójdzie to niebawem utracimy bezpieczeństwo żywnościowe kraju i wszystko zdrożeje jeszcze bardziej. Gospodarstwa rodzinne upadną. Pozostaną tylko wielcy producenci i korporacje, które przejmą ostatni bastion polskiego kapitału w gospodarce.

Chcesz rozwijać nasz kanał YT? Możesz nas wesprzeć finansowo i przekazać darowizną za pośrednictwem naszej strony: http://www.agrounia.pl lub zrobić przelew na dane:

Fundacja Agrounia
tytułem: darowizna na kanał youtube

Nr konta: 26 1240 3275 1111 0010 8728 5197

Możesz też wesprzeć fundusz strajkowy:
https://zrzutka.pl/ret86u

Comments:

Comment
Up Next Autoplay
>